Filmy promocyjne
info wypunktowanie

FILMY PROMOCYJNE

Zatrzymam w formie video emocje, z którymi chcesz skojarzyć Twój produkt (towary i usługi). Stworzę więź emocjonalną pomiędzy Tobą i Twoim potencjalnym klientem. Otrzymasz nietuzinkową lub inspirującą opowieść, która przyciągnie uwagę Twoich odbiorców.

WIDEOFILMOWANIE - CO DOSTAJESZ?

Pomogę Ci osiągnąć cel i wyrazić to, co chcesz powiedzieć swoim odbiorcom w niebanalnej i inspirującej formie materiału video. Zlecając mi produkcję dowolnego video otrzymujesz:
Otrzymasz ode mnie gotowy do publikacji materiał w formie video, który uwzględnia potrzeby Twoich odbiorców na poziomie emocjonalnym oraz Twoje oczekiwania względem jakości i formy nagrania, dostosowanego do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

JAK WYGLĄDA NASZA WSPÓŁPRACA?

Krzysztof współpraca promocja
Spotykamy się offline lub online. Poznaję Twoje oczekiwania i potrzeby Twojej grupy odbiorców. Ustalamy jaki efekt chcesz osiągnąć za pomocą video, które dla Ciebie stworzę. Przedstawiam Ci moją wizję realizacji Twoich celów. Mówisz co Ci się podoba, a co mam zmienić. Otrzymujesz scenariusz realizacji uwzględniający Twoje wskazówki. Realizuję zaakceptowany scenariusz. Otrzymujesz video. Dajesz feedback. Otrzymujesz ostateczną wersję video. Zachwycasz swoich odbiorców!
teledyski wypunktowanie

ILE TO KOSZTUJE?

Wahasz się? Skontaktuj się ze mną lub z Ewą i dopytaj o szczegóły: