o mnie wypunktowanie

O mnie
Krzysztof Klepczyński

Cześć! Jestem Krzysiek i patrzę na świat przez oko kamery. Odkąd odkryłem moją pasję – tworzenie inspirujących materiałów video – pomagam ludziom i ich biznesom „zostawić w Internecie swój ślad”. Od ponad 5 lat zajmuję się tym zawodowo i wspieram freelancerów oraz firmy w rozwoju biznesu z wykorzystaniem w strategii marketingowej produkcji video.
Od czasu do czasu realizuję projekty artystyczne – tworzę opowieści, które wywołują silne emocje, angażują odbiorców i na długo zapadają w ich pamięci. Robię storytelling w formie video. Inspiruję się ludźmi, którzy w produkcji video osiągnęli naprawdę wiele. Jednym z nich jest Parker Walbeck, u którego doskonaliłem moją technikę nagrywania i montażu.

Krzysztof Klepczyński
Krzysztof Klepczyńśki - No Make Video - O mnie

SPRZĘT

Dobry sprzęt, obok wprawnego oka video-makera i umiejętności montażu, jest kluczowym elementem w uzyskaniu jakości w produkcji video. Pracuję na produktach niezawodnych marek i cały czas inwestuję, przede wszystkim w sprzęt do nagrywania i oświetlenia.

CERTYFIKATY

Najlepszą informacją o umiejętnościach video-makera są zrealizowane projekty. Na stronie głównej możesz zobaczyć niektóre video mojej produkcji. Jeżeli interesuje Cię mój warsztat od strony technicznej, to wiedz, że ukończyłem kurs u Parkera Walbecka, amerykańskiego video-makera, specjalizującego się w produkcji filmowej, którego kanał na YouYube śledzi 1,5 mln subskrybentów.
Krzysztof marketing certyfikat
Certyfikat Krzysztof Klepczyński No Make Video - Full Time Filmmaker