studio nagrań video
Studio nagrań video - No Make Video
info wypunktowanie

STUDIO NAGRAŃ VIDEO - miejsce do tworzenia kontentu

Stwórz ze mną Twoje własne studio nagrań, w którym będziesz tworzyć treści marketingowe w formie video! Twoje miejsce do tworzenia kontentu.

Pomogę Ci stworzyć w Twoim biurze lub w domu studio nagrań, którego przygotowanie przed każdym nagraniem nie zajmie Ci więcej niż 10 minut. Jak? Spotykamy się offline lub online. Poznaję Twoje oczekiwania i potrzeby Twojej grupy odbiorców. Ustalamy jaki efekt chcesz osiągnąć za pomocą video, które stanie się częścią Twojej strategii marketingowej. Na tej podstawie wspólnie projektujemy Twoje studio nagrań i wdrażamy projekt w życie. Wybieramy najlepszą lokalizację we wskazanym przez Ciebie pomieszczeniu, a potem w ramach wskazanego przez Ciebie budżetu:
Studio nagrań video
Studio nagrań Video - No Make Video

CO DOSTAJESZ?

NASZA WSPÓŁPRACA

współpraca jeden

Omówienie koncepcji studio

(od początku współpracy do zakończenia projektu Twojego studio nagrań i przedstawienia Ci kompleksowej wyceny jego wdrożenia)
współpraca dwa

Zakup sprzętu i przygotowanie pomieszczenia

(od zlecenia zakupu wybranego wyposażenia do zakończenia
montażu wszystkich elementów w studio)

współpraca trzy

Przetestowanie “całości”

(przygotowanie do nagrywania, czyli dobór optymalnych ustawień wszystkich sprzętów i szkolenie, po którym będziesz samodzielnie nagrywał materiały video)
teledyski wypunktowanie

ILE TO KOSZTUJE?

Po konsultacji dotyczącej efektów, jakie chcesz osiągnąć za pomocą contentu video, określasz budżet na stworzenie studio nagrań i zakup elementów, które będą jego wyposażeniem. Ty decydujesz ile chcesz zainwestować i jaką część prac chcesz wykonać samodzielnie (np. zakup wyposażenia studio, montaż).
My rozliczamy się za czas pracy, czyli według ustalonej stawki godzinowej za konsultacje oraz za realizację zleconych zadań. Stawka godzinowa zależy od wielkości projektu i mieści się w granicach od 200 do 300 zł netto + VAT za 1 godzinę.
Etap 1 i etap 3, czyli konsultacje trwają zwykle kilka godzin. Liczbę godzin pracy niezbędnych do realizacji etapu 2 określamy po ustaleniu projektu Twojego studio nagrań i po wskazaniu dokładnego zakresu zlecenia.
teledyski wypunktowanie

ILE TO KOSZTUJE?

Wahasz się? Skontaktuj się ze mną lub z Ewą i dopytaj o szczegóły:
No make video – make.. your business visible!