info wypunktowanie

PRODUKCJA SZKOLEŃ ON-LINE

Produkcja kursów i szkoleń on-line daje możliwość zarabiania na swojej wiedzy i umiejętnościach przez Internet i to bez zaangażowania swojego czasu w relacje indywidualne (1:1). To sprawia, że możesz znacząco zwiększyć skalę swojego biznesu.

Masz temat na kurs on-line? Stwórz ze mną tzw. high-ticket, czyli kurs on-line wysokiej jakości, za który klienci będą gotowi zapłacić więcej! Postaw na audio i video dobrej jakości, dobry montaż na etapie post produkcji, a Twój klient bardziej doceni wartość Twojej wiedzy. Mam to przetestowane!

Pomogę Ci stworzyć atrakcyjną wizualnie i ciekawą w odbiorze formę szkolenia on-line, by zatrzymać uwagę odbiorców. Twoje szkolenie on-line będzie produktem wysokiej jakości, który przedstawisz swoim klientom jako dobrą inwestycję. Bo jakość pamięta się dłużej niż cenę.

Produkcja szkoleń on-line
PRODUKCJA SZKOLEŃ ON-LINE – CO JEST WAŻNE?
Jeśli masz temat do nagrania kursu on-line, to pomogę Ci ułożyć scenariusz szkolenia, by był przyjazny dla odbiorców. Jednak temat i scenariusz to dopiero początek. Obok merytoryki na dobrym poziomie liczy się odpowiednia organizacja wszystkich kwestii technicznych przy produkcji szkolenia on-line.
Najważniejsze kwestie przy produkcji kursu on-line to:
Post produkcja w szkoleniu on-line – o co chodzi?
Twoje szkolenie on-line jest gotowe? Pomogę Ci w działaniach marketingowych – stworzę film promocyjny! Sprawdź szczegóły w zakładce Filmy promocyjne.

SZKOLENIA I KURSY ON-LINE

Produkcja szkoleń - No Make Video
info wypunktowanie
ILE TO KOSZTUJE?
Cena zależy od skali projektu i czasu mojego zaangażowania, dlatego każdą wycenę traktuję indywidualnie.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:
888 450 924
(jeżeli nie odbiorę, to oddzwonię)

lub napisz na adres:
krzysztof@nomakevideo.pl