video content marketing
info wypunktowanie

VIDEO MARKETING

Zwiększ swoją widoczność w sieci i pozyskaj nowych klientów dzięki video! Stwórz ze mną video posty, które opublikujesz w swoich social mediach! Wykorzystaj obecny na rynku trend i rozwiń Twój biznes dzięki video!
Stworzę dla Ciebie materiały video, które opublikujesz w social mediach (Facebook, LinkedIn, Instagram, itp.). Dzięki temu zaangażujesz Twoich odbiorców i zwiążesz ich z Twoją marką, a także zaoferujesz im wartość w postaci Twoich produktów.
ewa blonska kontakt

Nie masz pomysłu na content video?

Razem z moim partnerem biznesowym – Ewą Błońską, ekspertem od rozwoju i strategii biznesowych, stworzymy dla Ciebie strategię marketingową uwzględniającą video!
krzysztof pomysł
video wypunktowanie

Ty wybierasz, co chcesz ode mnie otrzymać

Możesz zlecić mi tylko montaż video, które sam zarejestrujesz w Twoim studio nagrań, a możesz otrzymać (opcjonalnie):
teledyski wypunktowanie

WIDEOFILMOWANIE w 4K - CO DOSTAJESZ?

Gotowy do publikacji materiał w formie video, który uwzględnia potrzeby Twoich odbiorców na poziomie emocjonalnym oraz Twoje oczekiwania względem jakości i formy nagrania, dostosowanego do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

JAK PRZEBIEGA NASZA WSPÓŁPRACA?

Krzysztof marketing

Realizacja content video we wskazanym zakresie

Zlecasz mi wykonanie określonych czynności, np. montaż zarejestrowanego przez Ciebie materiału video (tzw. surówka) i mówisz jaki chcesz osiągnąć efekt. Realizuję ustalenia i otrzymujesz ode mnie video. Dajesz feedback. Otrzymujesz ostateczną wersję video. Zachwycasz swoich odbiorców!

Kompleksowa realizacja content video

Spotykamy się online. Poznajemy Twoje oczekiwania i potrzeby Twojej grupy odbiorców. Ustalamy jaki efekt chcesz osiągnąć za pomocą video, które dla Ciebie stworzę. Przedstawiamy Ci wizję realizacji Twoich celów. Mówisz co Ci się podoba, a co chcesz zmienić. Otrzymujesz scenariusz realizacji uwzględniający Twoje wskazówki. Realizujemy zaakceptowany scenariusz. Otrzymujesz video. Dajesz feedback. Otrzymujesz ostateczną wersję video. Zachwycasz swoich odbiorców!
o mnie wypunktowanie

ILE TO KOSZTUJE?

Rozliczamy się za czas pracy, czyli według ustalonej stawki godzinowej za realizację zleconych zadań lub ryczałtowo za realizację określonych zadań w każdym miesiącu współpracy.
W przypadku stałej współpracy ustalamy wynagrodzenie ryczałtowe za 1 gotowy do publikacji materiał video, a w przypadku jednorazowych zleceń stawka godzinowa zależy od wielkości projektu i mieści się w granicach od 200 do 300 zł netto + VAT za 1 godzinę.
teledyski wypunktowanie

ILE TO KOSZTUJE?

Wahasz się? Skontaktuj się ze mną lub z Ewą i dopytaj o szczegóły:

No make video – make.. your business visible!