video content marketing
Ewa Błońska - VIDEO MARKETING
info wypunktowanie

VIDEO MARKETING - dziś liczy się autentyczność.

Video marketing zwiększa Twoją widoczność w internecie i dzięki temu możesz pozyskać nowych klientów! Stwórz ze mną video posty, które opublikujesz w swoich social mediach! Wykorzystaj obecny na rynku trend i rozwiń Twój biznes dzięki marketing video! Dzisiaj liczy sie autentyczność przekazu a dzięki video zaprezentujesz się w całości jaką jesteś osobą.

Stworzę dla Ciebie materiały video, które opublikujesz w social mediach (Facebook, LinkedIn, Instagram, itp.). Dzięki temu zaangażujesz Twoich odbiorców i zwiążesz ich z Twoją marką, a także zaoferujesz im wartość w postaci Twoich produktów.

ewa blonska kontakt

Nie masz pomysłu na marketing video?

Razem z moim partnerem biznesowym – Ewą Błońską, ekspertem od rozwoju i strategii biznesowych, stworzymy dla Ciebie strategię marketingową uwzględniającą video!
krzysztof pomysł
video wypunktowanie

Ty wybierasz, co w video marketingu chcesz ode mnie otrzymać

Możesz zlecić mi tylko montaż video, które sam zarejestrujesz w Twoim studio nagrań, a możesz otrzymać (opcjonalnie):
teledyski wypunktowanie

WIDEOFILMOWANIE w 4K - CO DOSTAJESZ?

Gotowy do publikacji materiał w formie video, który uwzględnia potrzeby Twoich odbiorców na poziomie emocjonalnym oraz Twoje oczekiwania względem jakości i formy nagrania, dostosowanego do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.
JAK PRZEBIEGA NASZA WSPÓŁPRACA?
Krzysztof marketing
No Make Video - kontakt on-line
Realizacja content video marketingu we wskazanym zakresie
Zlecasz mi wykonanie określonych czynności, np. montaż zarejestrowanego przez Ciebie materiału video (tzw. surówka) i mówisz jaki chcesz osiągnąć efekt. Realizuję ustalenia i otrzymujesz ode mnie video. Dajesz feedback. Otrzymujesz ostateczną wersję video. Zachwycasz swoich odbiorców!
Kompleksowa realizacja content video
Spotykamy się online. Poznajemy Twoje oczekiwania i potrzeby Twojej grupy odbiorców. Ustalamy jaki efekt chcesz osiągnąć za pomocą video, które dla Ciebie stworzę. Przedstawiamy Ci wizję realizacji Twoich celów. Mówisz co Ci się podoba, a co chcesz zmienić. Otrzymujesz scenariusz realizacji uwzględniający Twoje wskazówki. Realizujemy zaakceptowany scenariusz. Otrzymujesz video. Dajesz feedback. Otrzymujesz ostateczną wersję video. Zachwycasz swoich odbiorców!
o mnie wypunktowanie
ILE TO KOSZTUJE?

Rozliczamy się za czas pracy, czyli według ustalonej stawki godzinowej za realizację zleconych zadań lub ryczałtowo za realizację określonych zadań w każdym miesiącu współpracy.

W przypadku stałej współpracy ustalamy wynagrodzenie ryczałtowe za 1 gotowy do publikacji materiał video, a w przypadku jednorazowych zleceń stawka godzinowa zależy od wielkości projektu i mieści się w granicach od 200 do 300 zł netto + VAT za 1 godzinę.
teledyski wypunktowanie
ILE TO KOSZTUJE?
Wahasz się? Skontaktuj się ze mną lub z Ewą i dopytaj o szczegóły:
No make video – make.. your business visible!